Інструктажі з техніки безпеки 2021-2022
Бажаю всім доброго дня. Наразі додаткові канікули (з 28 лютого по13 березня). В цей час суворо заборонено перебування дітей самих у громадських місцях, на вулиці, спортивних та дитячих майданчиках, пересування по вулицях самим. Дбаймо про безпеку наших дітей. Слідкуйте за інформацієї ЗМІ, вчасно реагуйте на сигнали. Бережіть своїх дітей і себе.
https://www.facebook.com/100004665275683/posts/2118186915013464/
Як захистити себе та дітей в інформаційному просторі під час війни? Склали покрокову інструкцію для дітей.
Команда #stop_sexтинг виділяє такі актуальні правила поведінки в інформаційному просторі. Чого не робити в жодному разі:
- Якщо хтось із користувачів у мережі просить приватну інформацію (особистий номер телефону чи номер батьків, де батьки працюють, де родина зараз перебуває, яка ситуація в місті, де розміщується військова техніка в місті чи військові об’єкти) — таку інформацію в жодному разі не можна передавати. Навіть якщо це онлайн-друг, якого дитина знає в реальному житті. Адже зараз дуже часто особисті профілі зламують для отримання інформації або створюють фейкові профілі.
- Не можна знімати розміщення та пересування військової техніки та військових у місті, де перебуває дитина. Оскільки окупанти можуть переглядати відкриті профілі українців для визначення місця розташування військових для подальшого нападу. А також злочинці можуть намагатися вести листування з дитиною для шантажу чи примушування до отримання інформації про розміщення техніки в місті.
- Не знімати місця вибухів та потрапляння снарядів, оскільки окупанти можуть використовувати фото- та відеодані, які потрапили в мережу, для коригування подальшого нанесення вогню по місту.
- Не переходити за невідомими посиланнями, які були надіслані в приватні повідомлення в будь-якій соціальній мережі чи месенджері. Адже за ними можуть ховатися хакерські атаки.
- Якщо ви переглядаєте та обговорюєте новини з дитиною, варто переконатися в їхній правдивості. Усі новини, заяви високопосадовців та обмеження в містах краще повторно перевірити в офіційних каналах комунікації, на офіційних сайтах державних установ, в офіційних Telegram-каналах посадовців.
- Якщо дитину автоматично додали до невідомих груп, важливо відписатися від них та заблокувати їх. А також розповісти про це дорослим.
- Якщо до дитини хтось пише з проханням допомоги або виконати спеціальне завдання, важливо, щоб дитина повідомила про це дорослим. Варто разом зробити скріншот групи, повідомлень та через онлайн-форму звернутися до кіберполіції — https://ticket.cyberpolice.gov.ua/.
Що варто зробити:
Профіль дитини в соціальних мережах варто зробити закритим: щоб писати дитині, переглядати вміст її сторінки могли лише ті, кого дитина додасть у друзі.
Пам’ятайте, що все, що ми пишемо та публікуємо в мережі, навіть у приватних повідомленнях, назавжди залишається в інтернеті. Тому перед публікацією ще раз оцініть, чи може ця інформація будь-яким чином нашкодити вам або вашим близьким? А під час війни — нашим містам та захисникам?
28.04.22
Правила пересування територіями, де нещодавно велись бойові дії
https://www.facebook.com/171923206205552/posts/5199402923457530/
20.09.2022р.
Уважність на дорозі допоможе вам вберегтися від небажаних наслідків. Щоб вберегти своє життя і здоров’я, необхідно дотримуватися правил дорожнього руху, бути уважними під час переходу дороги. Завжди необхідно бути обережними! Не важливо, йдете ви по тротуару чи переходите дорогу, їдете на велосипеді, завжди необхідно бути уважними. Інколи життя і здоров’я може зберегти просте дотримання правил дорожнього руху.
https://naurok.com.ua/test/viktorina-pravila-dorozhnogo-ruhu-393106.html
22.09.2022р.
Пам'ятайте ваше життя і життя ваших рідних – це найвища цінність!
Бережіть себе та своїх рідних!
Україна обов'язково переможе і ми будемо подорожувати нашою країною в безпеці! ПАМ’ЯТАЙТЕ!!! Під час обстрілу в транспорті знаходитися небезпечно!
– у випадку, якщо обстріл застав вас у маршрутці, тролейбусі або трамваї – слід негайно зупинити транспорт, відбігти від дороги в напрямку «від будівель і споруд» і залягти на землю;
– якщо ви перебуваєте в автотранспорті, який став мішенню для прямого обстрілу, негайно вимагайте зупинення транспорту і негайно залишіть його, краще з протилежного від обстрілу боку. Лягайте на землю, але не поруч з машиною, і поповзом перебирайтеся в більш надійне місце біля узбіччя дороги, в кювет;
– рухайтеся короткими відстанями відразу ж після наступного вибуху;
– легкова машина або автобус – помітна ціль. Найбільша небезпека – вибух бензобака. Дізнавайтеся стан дороги за добу – можливі руйнування мостів, повне блокування доріг.
Коментарі
Дописати коментар